Kaartverkoop Ostrea Stage Event gestart

16.06.2017
 

Aan de ouder(s)/verzorger(s) van
alle leerlingen van het Ostrea Lyceum

 

Goes, 30 mei 2017

 

Geachte ouder(s)/verzorger(s), 

Op 16 en 17 juni a.s. vindt weer het jaarlijkse Ostrea Stage Event plaats in theater De Mythe te Goes. De kaartverkoop hiervoor is inmiddels gestart. Toegangskaarten zijn te koop in de kantine van de Fruitlaan en Bergweg en op het leerlingenloket van de locatie Elsdorpweg.

Voorafgaand aan de voorstelling zijn de kaartjes ook nog te koop in De Mythe. De zaterdagavond is echter altijd druk bezocht. Wilt u zeker zijn van een kaartje, dan kunt u beter in de voorverkoop een kaartje aanschaffen. De kaartjes kosten € 7,50 euro.

Tijden voorstellingen:

 

vrijdag 16 juni aanvang 20.00 uur
zaterdagmiddag 17 juni   aanvang 14.30 uur
zaterdagavond 17 juni aanvang 19.30 uur

We hopen ook dit jaar weer veel ouders/verzorgers en (oud-)leerlingen te kunnen verwelkomen bij één van de voorstellingen.

Met vriendelijke groet,
namens de afdelingsleiding,

secretariaat Ostrea Lyceum

 

« ga terug