Meet & greet
met onze brugklassers en brugklasmentoren
In deze Meet & Greet ontmoeten jij en je ouders/verzorgers online, via MS Teams, een onderbouwmentor met een aantal brugklassers. Onze brugklassers vertellen hoe hun eerste jaar op onze school is en jij en je ouders/verzorgers kunnen al jullie vragen stellen aan deze mentor en/of brugklasleerlingen.
Je schrijft je in voor één van de tijdsloten in onderstaand formulier. Kies een tijdslot en de brugklas (afdeling) waarover jij meer wilt weten en wij delen je in bij de juiste mentor. Per tijdslot kan maar een beperkt aantal deelnemers meedoen, omdat we de groepen niet te groot willen maken. Meld je dus snel aan, want vol=vol!
Voorafgaand aan de Meet & Greet ontvang je van ons -op het mailadres wat je hieronder hebt ingevuld- de link naar de online bijeenkomst.
Zo kun je toch alvast kennismaken en krijg je het antwoord op al je vragen.
Let op: dit is een groepsbijeenkomst, dus vragen over persoonlijke situaties worden hier niet beantwoord. In dat geval kun je (ook) gebruik maken van het telefonisch spreekuur op 23 februari (meer informatie daarover vind je ook op deze website). Of je maakt een persoonlijke afspraak via 0113-212020.
Voor wie?
Leerlingen uit groep 8 en hun ouders/verzorgers maken online kennis met onze leerlingen en mentoren.
WANNEER | HOE LAAT | AFDELING |
23 februari 2021 | 15.30 uur | Alle afdelingen |
23 februari 2021 | 19.30 uur | Alle afdelingen (VOL) |
24 februari 2021 | 15.30 uur | Alle afdelingen |
24 februari 2021 | 19.30 uur | Alle afdelingen |
25 februari 2021 | 15.30 uur | Alle afdelingen |
25 februari 2021 | 19.30 uur | Alle afdelingen |
WAAR
De Meet & Greet is online. Meld je aan en je ontvangt van ons een link voor de bijeenkomst.
Wil je deelnemen aan de Meet & Greet? Meld je dan snel aan! Aanmelden kan t/m zondag 21 februari. Vooraf ontvang je van ons een link waarmee je aan de online bijeenkomst kunt deelnemen.